Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk örülnek ha ők vehetik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk örülnek ha ők vehetik el a szűzeséget?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és még nem volt párkapcsolatom van egy srác aki elvenné de nem akar kapcsolatot.

márc. 30. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez megint csak a konkrét fiútól függ. Nekem nem kimondott előny és nem is hátrány ha egy nő szűz. Nem ezek a fontos dolgok egy párkapcsolatban hanem hogy milyen az illető.


Hány éves vagy ha nem titok? Irhatod privátban is

márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen,megtisztelő,hogy engem enged be először a testébe.
márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szűzen amikor a füleden folynak ki a hormonjaid kb. bárminek is örülnék csakhogy dughass már 😂 (feltéve hogy nő az illető és valamennyire vállalható külsőleg)
márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindig éri meg egy szűz lányra várni, vesződni vele és persze van a fordítottja akivel érdemes felépíteni, kiélvezni a dolgokat.

Nekem mind2 oldalon van tapasztalatom úgy mondom.

márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is… fontos az hogy ne engedd hogy elvegye ha nem bíztok egymásban és valójában nem is szeret!

Ez nem játék!!!

Olyan dolog amire életed végéig emlékezni fogsz majd és lelkiállapotod is lesz tőle hogy nem szerelemből veszítetted el hanem így

Azt pedig hogy ismerőseid szüzek e még vagy sem hidd el nem sokat mond el róluk

márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy találd ki, fontos-e a számodra a kezdeti tapasztalat. Baj, ha rossz lesz? Biztos készen állsz?

Másodszor szerintem jobb, ha van viszonyítás. El kéne kezdeni randizni pasikkal. Ha kíváncsi vagy, akkor egyébként én is keresem a másik felem. Ha gondolod lehet velem is ismerkedni...

Mindenesetre szerintem olyannal jó megélni az ilyet, akivel van bizalom és vonzalom, illetve mindketten ugyan azt akarjátok.

márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!