Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Magas bodycount?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas bodycount?

Figyelt kérdés

11 emberrel volt bármiféle szexuális élményem. 5 évig kapcsolatban voltam. Addig csak 2 emberrel voltam.


Aztán 2 év alatt begyűjtöttem a többit. Tudatosan mentem bele ezekbe, de mégis soknak számít? Le kell állítsam magam?



24/L



márc. 30. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A nővéremhez képest, aki 30 évesen még mindig az első barátjával van, sok.

Hozzám képest, aki meg 28 évesen 60 felett jár, kevés😂Ne ezzel foglalkozz, ha élvezed, egészségedre.

márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj. Nem mondanám kevésnek, de soknak sem. És ha sok lenne? Nem szeretem, hogy a férfiaknál teljesen elfogadott, ha sikerül sok nővel lenniük, sőt milyen menő arcok, bezzeg a nő rögtön könnyűvérű lotyó lesz, ha habzsolja az élvezeteket. Netán még egyszerre lenne több férfival, hát akkor szavak nincsenek, miket képesek írni egyesek. Írom ezt úgy, hogy huszonéves létemre egy csók sem csattant el, nemhogy szex történt volna bárkivel. Tehát nem "magamat próbálom védeni".
márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 kuki az nagyon sok
márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az a célod, hogy négy év múlva meg legyen a 60 broki, mint az 1.nek, akkor össze kell szedned magad.

Én nem gyűjtöttem a skalpokat, nem is akartam.Sosem láttam értelmét más nőre ráhajtani, amikor az aktuális párom minden téren kielégítő volt. Ezért nem is értelek téged, kérdező, hogy mi a jó abban, ha átlag kb. kéthavonta más férfi töcsköl?

Nem az a kérdés, hogy sok-e, hanem hogy mennyi lesz az elég?

márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 nekem se skalpvadászat volt a cél, de nem is volt még olyan kapcsolatom, aminél úgy éreztem volna, hogy hosszútávon boldogabbá tesz, mint az egyedüllét. Nem vagyunk egyformák és nem egyformán alakul az életünk sem.
márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van rá szabály? Ugyan ne viccelj. Élvezd az életed.
márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az 50 évem alatt 21 hölggyel hozott össze a sors. 18 évesen volt az első. volt olyan ami csak 1 éjszakás volt. valakinek én nem voltam eleg jó, volt ahol a partner teljesített alul.
márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!