Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akik nem kamaszként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem kamaszként, hanem viszonylag "későn" szexeltek először. Megbántátok, semlegesen viszonyultok vagy örültök a döntéseteknek, hogy relatív sokáig vártatok? 22/l

Figyelt kérdés
márc. 30. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Annyiból bánom egy picit, hogy túl nagy "hűhónak" gondoltam, de igazából felesleges volt eddig várni vele..:/
márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen semleges...
márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezett döntés volt... nem tudtam volna máshogy csinálni. Kis begubózott lány voltam. Az szomorú, hogy miért váltam olyanná kamaszkoromban (család), mert hát lehettem volna boldogabb, és ezzel sokat kellett foglalkoznom évekig. De most már nincs mit tenni ezzel. Kicsit sajnálom, hogy fiatalkoromban nem értékeltem, szerettem jobban a testem és nem is figyeltem rá, az igényeimet elnyomtam. Mégis csak 1x tudsz megélni minden életszakaszt. A későbbi tapasztalatok is nagyon hasznosak voltak számomra, és szoktam gondolni rá, hogy de jó, hogy ezt, vagy azt kipróbáltam, szóval szerintem jó lett volna késő tinikorból is ilyeneket szerezni, tapasztalatot gyűjteni.
márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semleges.
márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semleges.


Nem akartam egy bunkó vagy kreténnel vagy olyannal aki iránt nem érzek semmit.


Pláne elsőre ahol gyengédségre türelemre és szeretetre is vágytam

márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon bánom:(
márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!