Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szwinger kedvelők! Családi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szwinger kedvelők! Családi háznál egy buliba soknak számít belépőnek? Egy ilyen magánpartinál.

Figyelt kérdés

Szoló pasi 10e

Párok 15e

Ebben semmi nincs csak a helyszin.

Persze törölköző tusfürdő ilyenek igen.

Kaja-pia nem.


márc. 31. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Életben nem halottam még fizetős magán swinger partiról. :-o Ha ezt tudom, mi is szedhettünk volna pénzt. Mellesleg, onnan, hogy valaki pénzt kér, már nem magán parti, hanem vállalkozás, ami vagy hivatalos vagy feketén működő.

Tehát, mi egy fillért nem fizetnénk ilyen rendezvényen! (mellesleg, hármasban, négyesben a legjobb, maximum 6-8 fő, de akkor olyanokkal, akiket már eleve ismerünk. Ennél nagyobb létszám estén ott vannak a hivatalos swinger klubok. De ez csak a saját véleményünk.)

ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jogos az indokod.

Igen, üzleti megfontolásból tettem fel a kérdést.

Benne vagyok én is ebben a "világban" de itt a környékünkön nincs semmi ilyen lehetőség.

És gondoltam hiánypótló esetleg.

És akkor már miért ne kössem össze a kellemest a hasznossal.

A Klubbokban is van belépő és ott sem kapsz érte semmit csak a helyszínt.

ápr. 3. 23:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is kis létszámra gondoltam 6-8 fő.

Volt hogy nyaralót béreltünk Szarvason Békés megyei vagyok.

Itt nem hogy hivatalos nincs de színte magánparti sincs.

Természetesen annyira nem vagyok én sem benne hogy mindenről tudjak de az biztos hogy kevés a lehetőség

ápr. 4. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóló férfinak olcsóbb??? 😮
ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván a pár az 15/pár tehát 2 ember.

De ezek csak random bedobált számok.

ápr. 4. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól közelíted meg a dolgot. Ha Te is résztvevője vagy a bulinak, nem korrekt a helyért pénzt kérni. Akkor igen, ha csak a lakást, vagy nyaralót bérbe adod, mint apartmant, de akkor csak a portás lehetsz.

Ha viszont részt veszel a buliban, szerintem az italért és kis kajáért kérhetsz hozzájárulást, az elfogadható.

Egyébként én a szomszéd városban lakom, tényleg nincs itt a közelben még hasonló sem !! Szóval okosan csináljad !

ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah jó...

De nyilván én fogok takarítani törölközőt ágyneműt mosni, villany vízszámlát fizetni stb.

ápr. 4. 22:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!