Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt lányok, akik a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődő35 kérdése:

Vannak itt lányok, akik a sok análos kérdésre, felvetésre adott pozitív hozzászólások hatására próbálták ki? Vagy barátnő élménybeszámolójára.

Figyelt kérdés

Amennyiben igen,

hány évesen, és

hogy sikerült? Megkedvelted?



márc. 31. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Férfi vagyok. Nekem volt innen olyan partnerem akivel erotikus kérdés alatt kezdtünk beszélgetni és én vezettem be ebbe a témába. Előtte a barátnőktől azt hallotta, hogy fáj, de maszti közben irányítva és velem élvezte.
márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel való beszélgetések után próbáltam ki 16 évesen.

Jó volt, azóta is kedvelem.

márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb lánynak azért van negatív tapasztalata ezzel kapcsolatban, mert általában a lehető legrosszabb módon szerzik az első tapasztalatukat.

A legnagyobb baj a rossz partner, aki egyszerűn nem figyel oda a másikra. Itt kellő odafigyelés, óvatosság, türelem kell a sikerhez és ezek sajnos a férfiak többségéből teljesen hiányoznak.

Én személy szerint sok energiát fektettek abba, hogy a partnerem a lehető legjobban élvezze és ne teher legyen a számára.

32F

márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársnőm mesélte hogy sokáig ő is nagyon ellene volt de aztán egyszer az egyik munkatársával amikor a szexre került a szó akkor mondta hogy ők nagyon szeretik, és neki nagyon élvezetes szokott lenni.

Benne ekkor kezdett el motoszkálni hogy ki kellene próbálni, de amikor nagy nehezen a párjának mondta hogy ő szeretné kipróbálni akkor a párja elég negatívan vélekedett róla és a vágyairól is.

Hozzá tartozik hogy elég szar kapcsolatban van kilépni belőle meg nem mer mert nagyon fél attól hogy egyedül marad.

Elmondása alapján ha masztizik akkor olyan videókra vagy történetekre teszi ahol az análon van a hangsúly, épp ezért egyre inkább vágyik is rá. A párja mellett viszont szinte tuti hogy nem fogja megélni, sima szex is csak 4-5 havonta van ami miatt is eléggé feszült, bár asszem már ebbe is kicsit belefásult.

33 évesen nem jó kilátások ezek neki...

márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Első alkalomnál le nyomta farkát a torkomon élveztem
ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es:

4-5 havonta van szex?

Azaz évente 3 alkalommal? :-o

ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!