Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem mondom a nőnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondom a nőnek hogy szűz vagyok akkor észre veszi?

Figyelt kérdés
És van neki jele ha szűz vagyok ?Mivel lesz másabb utána esetleg péniszen változás ?
márc. 31. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
18/f
márc. 31. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Béna vagy az ágyba nagyon hamar el sülsz
márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, nem. Exemnek mondtam, hogy ő az első. Már előtte máz első után nem akarta elhinni, azt hitte ezzel csak szivattam. Pedig az első volt, csak előre alaposan felkészültem, az elméletet ültettem át gyakorlatba. Meg volt előtte jó pár farok erős évem ahol volt időm edgeingel trenírozni magam, hogy ne 2 perc alatt süljek el, hanem tudjam tartani, tudjam mikor kell egy kis szünet amíg lehet puncit nyalni, hogy tovább bírjam.
márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Igen.


35/N

márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy tapasztalt nővel csinálod akkor észre veszi valószínűleg hogy ügyetlen vagy, de ha egy veled egyidős csajjal csinálnád kapcsolatban akkor kevesebb rá az esély h rájönne, mert sok a petting stb

De úgy is tudná hogy az vagy ha kapcsolatról lenne szó xd

márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen észreveszi, miutan kicsit megmozgatod benne a farkad egy kettőre vége lesz
márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem vette észre.
márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Peniszen valtozas? Hát te se jártál be biosz órára...
ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem találod a lukat meg csiklót, meg félénk vagy. Ezekből lehet rájönni. A hamar elsülésből nem, mert sok tapasztalt férfi is gyorstüzelő
ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!