Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem vonzódom a páromhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódom a páromhoz?

Figyelt kérdés
Féléve vagyunk együtt,viszont szexuálisan legtöbbszőr nem tud kielégíteni. Az elején úgy mondva nem zavart de most már egyre jobban. Tudom tudom,beszéljem meg vele stb... de nem tudom hogy kezdjek bele. Bevallom csúnya dolog de már nem nagyon kívánom.

ápr. 1. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetbe. A személyével megfogott , megszerettem, de mikor a testiségre került a sor sose elégített ki. Nem tudtam vele megbeszélni mert szegény tényleg mindennel is próbàlkozott hogy nekem jô legyen. Többnyire velem foglalkozott az együttlét alatt, mert zavarta hogy sosincs orgazmusom de mégse jött össze neki soha. Szóval ha megbeszéltük volna se segített volnaa a helyzeten mert annál tõbbet nem tudott volna bevetni mint amiket próbàlt. Egyszerűen van akivel nincs meg a kémia és nem tudsz hozzà szexuàlisan is vonzódn.
ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szeretem és nem akarok véget vetni a kapcsolatnak! :( de így se jó!:(
ápr. 1. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag tetszik neked?

Biztos nem az ideálod, de mennyire van messze tőle.

ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már nem is tudom mit érzek! :(

De nem akarom elengedni.

ápr. 1. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki új dolgokat, mint például ne mindig az ágyon hanem változatos helyeken a lakásban, vagy kertben jó idő esetén, vagy olyan dolgokat róbáljatok ki, ami eddig tabu volt, mert nekünk ez segített, próbáljátok ki talán ez segíthet
ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia! Előbb utóbb elfogod fogadni…

Én sem mentem el soha egyszer se a páromtól szex közben. Engem eleinte zavart, de mostmár nem.

Szegény mindig próbálkozik de nem… valamiért énsem tudok:(

ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elő hozom neki hétvégén mert még nem lakunk együtt és neten nem akarom!

Talán benne lesz extrém dolgokba.

Nem igen voltak barátnői,lehet még annyira nem jártas úgy mondva ebben. De nem valja be!

Remélem minden jó lesz!

Köszi a válaszokat!❤️

ápr. 1. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Kommunikáció.
ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rövid idő alatt eljutottál eddig a szintig, akkor szerintem szakitsatok. Később ez csak rosszabb lesz. Ha valakiből kiábrándulsz és nem kívánod, azt már nem lehet visszafordítani. 29N
ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!