Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Borotváljam le én is a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljam le én is a farkam körül?

Figyelt kérdés

Haverom rávett, hogy menjünk el textilmentes szaunába. Kicsit gátlásos vagyok, de sikerült meggyőznie. Mikor levettük magunkról a törölközőt, meglepődött, hogy nekem teljesen szőrös a farkam. Mondtam neki h én még soha nem borotváltam. Szerinte pedig jobb és egészségesebb a csupasz penisz. Szerintetek leborotváljam?


25f bi



ápr. 2. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt neked kell eldönteni, ne a haverod után menj, hanem ahogy te szereted. Ugyanakkor érdemes kipróbálni, ha nem tetszik, visszanöveszted, ha jobb úgy csinálod rendszeresen.
ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Vagy csaj trimmeled ha nem akarsz csupaszt. Az egy köztes állapot és még jól is néz ki ;)


Hol volt textil mentes szauna? Csak nem Kerekdomb?

ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ne.


" jobb és egészségesebb a csupasz penisz." ez meg netto hűl.eség

ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne más miatt tedd. Ma már valóban borotválja a többség, mert kényelmesebb, higiénikusabb és a szexet is jobban lehet úgy élvezni, de ha neked ez nem fér bele, akkor ne borotváld le, ettől senki sem fog kiközösíteni a szaunából, ha amúgy meg figyelsz a higiéniára.

De ha mindegy, akkor borotváld, próbáld ki, aztán ha nem jön be, majd visszanő.

ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Borotváld le

Ma a többség borotválja

Ha meg nem tetszik visszanől úgy is

ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Trimmeld le fent (5-7 mm), a zacsit meg borotváld le. Nem kisfiú vagy, hogy full csupasz legyél odalent..


34/ff

ápr. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

2.

Azt hiszem, hogy a Magnumban is vannak textil mentes napok. Ott sokféle nap van.

Csupasz, vagy trimmelt kukival többen felfigyelnek majd rád.

Arra kell majd koncentrálnod, hogy lehet, túl sokan be akarják majd kapni.

ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem borotfáld!
ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!