Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuálisan nagyon lelombozó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan nagyon lelombozó, ha egy fiúnál elmegyek kakilni?

Figyelt kérdés

Nem akarok már tovább szenvedni abba bíztam ma picit kimegy és akkor eltudok nyugodtan menni, de nem fog.


Tudom viccesen kéne felfognom de nem megy...


(L)



ápr. 2. 18:30
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Rokonoknál vagyunk és itt a fiú is, az lemaradt.
ápr. 2. 18:31
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?...


Normális, érett embereknél nem az.

ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Honnan a búsból tudná, hogy 💩ni mész???


Bejelented vagy mi?


Elmész, megengeded a csapot és kész.

ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Picike a lakás.
ápr. 2. 18:35
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha majd együtt éltek, akkor is mindig csak akkor fogsz wczni, ha épp nincs otthon,vagy elmész majd valahová. Pl.egy hasmenésnél izgi lesz...

Mi az istenért lenne lelombozó, gondolom nem azt tervezed, hogy ott fog állni és nézni közben... akkor meg?

ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nézik vagy mi? Mindenki sz rik. Lelombozó? Miért arra kéne izgulnia az jobb lenne vagy mivan?
ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szexi, ha egy nő szarik. Amúgyis teljesen természetes, emberi dolog.
ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"A bomba nő az csupa titok,

senki se látja ha kakilok!"


https://www.youtube.com/watch?v=czbvHE3PGDk

😆😂🤣

ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez neki lelombozó, akkor éretlen, hülye. Örülj hogy az elején kiderül.


Fogalmazd meg kérlek, a kakilás folyamatának melyik részétől félsz hogy lelombozó lesz neki? Komolyan!

Speciel én a kapcsolatunk elején két dologtól tartottam, hogy nem akarok vele kellemetlenséget okozni.:

-A szagok

Megnézed van-e légfrissítő és hogy van-e benne. Ha nincs, akkor valami parfüm hát-ha akad a táskádban... Amint kinyomtad, rögtön húzd le, mert ugye az a bűz forrása. Aztán töröld ki. Ha lehetőség van rá, nyiss ablakot.

-Hangok

Egyszer valami tejszínes cuccot főztünk és elcsaptam vele a hasam....Na, azt a trombita szólót tuti hallotta. (Nem szólt semmit és nem is ábrándult ki belőlem.) Ha emiatt aggódsz, ezt valami zenével a telefonról el lehet nyomni.


Ha meg amiatt izgulsz, hogy a tudat kiábrándító neki, hogy épp kakiltál. Hát ne aggódj. Azzal kezdtem az írásomat hogy miért.

Aztán gondolom nem is akarsz 40p-óra hosszát trónolni, hanem igyekszel ilyenkor.

ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, akkor menni kell...
ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!