Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a valasza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a valasza?

Figyelt kérdés
Van egy srac, mar tobb mint egy eve ismerjuk egymast. Nagyon felenk tipus. Tavaly nyàron megkèrdeztem tole hogy erez e valamit irantam. Az volt a valasza hogy szeret de mint ember. Ma volt egy szituacio ami miatt megint megkerdeztem tole es azt valaszolta hogy " erre nincs biztonsagos valaszom". Nem akartam rakerdezni hogy mire is gondol mert ereztem hogy ez a tema a Komfortzónán kívül esik, de most nem tudom mit gondoljak.
ápr. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert gondolom érez, de ha úgymond rosszul válaszol, akkor mint ember is elveszít.
ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen benne lehet az is, hogy bizonytalan, de az 1. válasza esélyesebb.
ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Így van ahogy leírta az első. Leegyszerűsítve: valószínűleg akar téged, de nem tudja, hogy te is akarod-e őt, ezért nem meri megmondani, mert fél, hogy elveszít.
ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy indultatok neki ennek az ismerkedésnek? Jó barátok vagytok?

Amúgy tényleg nincs jó válasz. Bármit válaszol, benne van a pakliban, hogy elveszíthet téged és ezt nem szeretné. Nekem is van egy nagyon jó barátnőm, akiért oda és vissza vagyok. Nagyon jó lenne vele együtt lenni, de nem akarom elveszíteni. 2 lehetőség van: Ő is velem akar lenni, minden jól megy, mindenben passzolunk és a legboldogabb pár lennénk vagy valami nem klappolna köztünk és elveszítenénk egymást barátként is. Sokat beszélgettünk erről már és végül nem kockáztattuk a barátságunkat.

Te mit érzel iránta?

ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy félénk embertől ne várd azt, hogy csak úgy kimondja "szeretlek".
ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 3.

Minden megoldás érdekli, rajtad múlik, mi legyen köztetek.

Mondhatná azt is, hogy "Mondd meg te!"

Szerintem sokat segítene nektek, ha megmondanád akkor te, hogy mit szeretnél köztetek, mert szerintem te se mondtad.

ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En mondtam neki hogy mit szeretnek, de nagyon nehez errol a temarol beszelni vele mert ahogy írtam nagyon felenk.
ápr. 2. 23:00
 8/9 A kérdező kommentje:
5. En nem varom hogy csak ugy kimondja "szeretlek". En csak azt szeretnem tudni hogy erez e tobbet baratsagnal.
ápr. 2. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:
És mit mondtál neki?
ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!