Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők milyen parfüm jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen parfüm jön be nektek egy férfin?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Páromon a bőrös, fűszeres illat.
ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéniségéhez, személyiségéhez illeszkedő, de ne legyen pacsuli.
ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A frissebb illatokat szeretem
ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Édes illatokat
ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Friss, citrusos, gourmand
ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy ki mit mond, tapasztalat alapján válaszolok, a legtöbb csajnak a p.r. one million parfüm jön be, vagy a sima one million.

Lehet lepontozni, olyan 100 nővel minimum beszélgettem össze hasonlitasrol, 90nel a one million parfüm viszi az első helyet. Ezt én komolyan leteszteltem és végig szagoltattam az ismeretségi körömben.

ápr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, nem pontozlak le, de pl rajtam senkinek nem jött be a one million.


Ellenben az euphoriával...


Rajtam azt szeretik, szóval személy függő is ez.

ápr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értékelem, ha kísérletező, és van egyéni ízlése parfümök terén is.

Szóval, nem azért vesz meg egy népszerű, középkategóriás löttyöt, mert egy reklámban látta, vagy a hypebeast haverjaitól hallotta, hogy mennyire jó.

A személyes ízlése vezérli, és nem buta trendek.

Szeretem, ha friss, édeskés illata van. De nem az az émelyítő, mentolos dezodor szag. Akár gyümölcsös, füstös, citrusos, mályvacukros, vagy valami extra különleges gourmand jegy van benne. Ettől nekem egy férfi aranyos, kreatív, játékos, nem kelt bennem félelmet. De ez lehet, hogy csak biszex preferencia.

ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!