Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Barátommal pénteken (03.29.)voltunk együtt. Sajnos nem védekeztünk, de nem ment el. Mennyi lehet rá az esély hogy az vagyok?


Illetve azt olvastam 7-8 nap a beágyazódás. De nekem április4-8 között kéne megjönnie. Így nem jön ki a 7-8 nap ha 4.ét vesszük. Ha megjön azt jelenti nem vagyok az vagy pedig még nincs beágyazódva ezért meg fog jönni, de a következő már nem?


Elnézést, csak eléggé be vagyok parázva. Köszönöm az értelmes válaszokat, a beszólogatós emberek kérem kíméljenek.



ápr. 3. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esély, de nem 0. Ha pedig megjön, akkor nem vagy terhes. Ha terhes vagy, nem menstruálsz.
ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! 😊
ápr. 3. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál ciklus esetén 20-24 körül volt ovulációd. Az aktus idején nem voltál termékeny.
ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A ciklusod miatt nem túl valószínű, de azért nincs kizárva.

(Amúgy eljutunk valaha addig, hogy a "lehetek terhes, ha ezt és ezt csináltuk" kérdéseket felváltják a "lehetek terhes, ha ezt és ezt csinálJUK" kérdések?)

ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű... Ha megjön a havid biztos, hogy nem vagy terhes.


Utolsó! A terhesség kategóriában olvashatsz ilyeneket! De valójában több az ilyen kérdés, hogy nem akarnak babát.

ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél közelebb vagy a mensidhez, úgy csökken az esély hogy teherbe ess.

A ciklusban van néhány nap ez változó, amikor csúcson van a megtermékenyülésre alkalmas petesejtek száma.

ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

6

Hülyeséget írsz. Az ovuláció után 24 óra van a petesejt megtermekenyítésére, már 48 óra múlva is kb 0% a teherbe esésre és ez így is marad a mensi napjáig.

A megtermekenyülésre alkalmas peték száma sem változik a ciklusban, mitől is változna???

ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!