Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Viszonzás nélküli speciális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzás nélküli speciális dologra keresek női szexpartnert, olvastam, hogy többeknek itt, a Gyakorin sikerült a partnerkeresés. De mi ennek a módja? Egyszerűen kiírom, hogy mikre (kire) van szükségem és kész? Akármit nyilván nem lehet kiírni.

Figyelt kérdés

ápr. 3. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pro tipp.

Attól hogy valaki ír valamit egy anonim oldalon arc és név nélkül az nem biztos hogy úgy is van

ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
A gyakorin, a szexpartnerkeresőkön kb. 1000 pasira jut egy nő. Csak a legjobban író ,legalfább és legjobb pasiknak van esélyük. Nem bombázó nőknél. Ezt vedd figyelembe!
ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

#2 nem feltétlenül kell alfának lenni.

Én sem vagyok adonisz sőt nem is tartom magam jóképű férfinek de nem egyszer sikerült találni szexpartnert különböző dolgokra.

Anál, strapon, kötözés például.

Igaz nem itt ezen a platformon de sikerült.

De az biztos nem egyszerű. Ha egy csaj egy partner kereső oldalon regisztrál akkor egyszerűen el árasztják a levelek és szinte lehetlen kezelni a sok megkeresést.

Igazából szerencse is kell hozzá.

Na meg ugye egy normális adatlap amin például nem egy álló farokkal indító profilképpel van ellátva.

ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem ha valakivel beszédbe elegyedsz és kialakul köztetek. A kiírom és várom, már egy régen rossz taktika a részedről.
ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
#3 Oké, elhiszem neked de akkor baromi nagy mázlista vagy vagy fizetős volt a dolog vagy gazdag pasas vagy. Felső kategóriás autó, felső vezetői beosztás ,stb. Hemzsegnek a férfiak ezeken az oldalakon. Nem hinném , hogy random Jóskával bárki is szóba áll. Annó nekem is sikerült de átlagon felüli ,kisportolt testtel , egzisztenciával és nem kis erőfeszítéssel. Csak sima szexre és nem a Pamela Andersonokkal. De ötven évesen én már egy kövér de legalább szexet valamennyire kedvelő nőt is istennőként tisztelnék.
ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 érdeklődő35 ***** válasza:
79%
Velem annó álltak. Indexen is, itt is. Igaz mostanában már ritka a jó beszélgetőtárs, de akad. 🙂 10-15éve rendszeres volt. Nem csak beszélgetésre..🤩
ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 szerintem csak szerencse volt ebben . Igazad lehet. Mert semmi extra nincs. Sem pénz sem fizetős nem volt a nőt.

Lehet pont úgy sikerült megfogalmazni egy levelet ami felkeltette az érdeklődését. Mert én mindig valamit írok. Nem ctrl C ,ctrl v szöveggel keresek.

Illetve elsőnek sokat beszélgettünk leveleztünk. Talán azt érezte bennem ,hogy nem csak üritő tárgyként kezelem.

ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát szalonképesen leírom, mit szeretnék, majd elképzelhető, hogy valaki egyszer csak ír egy privát levelet?
ápr. 3. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, látszik, hogy nem tudod értelmezni a válaszokat.
ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy ötös lottó főnyereményre nagyobb az esélyed!
ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!