Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhesség lenne?9napja késik

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lenne?9napja késik

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésel fordulok hozzatok hogy Máricus elején voltam együtt a barátommal ovu előtt 2 nappal aztán megint voltam vele 8-dikan es 11-diken is megszakítasos védekezéssel nem jó ötlet volt már most tudom es nagyon sokat idegeskedek miatt mensimet 26-dikara vártam de nem jött meg csak az első nap volt egy nagyon kicsi barnas folyasom a wc papíron de azóta semmi így most 9 napja késik folyasom van annyi hogy zöld hol nagy mennyiség hogy kicsi terhesség lehet vagy túl stresszeltem?

#menstruáció #terhesség #fertőzés #várandósság #9napja kesik #21-23 napra szokott meg jönni
ápr. 3. 11:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat 5 nappal voltam ovu előtt
ápr. 3. 11:52
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem jön ki a matek...
ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha 26án kellett megjönnie, akkor 12én kellett legyen peteérés. Ha hosszabb a ciklus, akkor plusz 1-2 nap. Szóval?
ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ciklusom 21-23 annyi hogy van mikor 1 hónapba van 2x is mint pl februárba volt az elején és volt a végén is 3 napot az elején és 3 napot a végén tehát nagyon össze vissza van a ciklusom és így nem tudom mikor van Péteresem
ápr. 3. 11:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudunk segíteni. Ha szabálytalan a ciklus, nem lehet tudni mikor voltál termékeny. Ha ennek tudatában vagy, tán nem kéne vedekezés nélkül dugni.
ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Már rég csinálhattál volna tesztet, ha már a matek nem megy.

Ott csak a csíkokat kell figyelni.

Így senki nem fogja tudni megmondani, hogy igen/nem terhes vagy. 🤦🏻‍♀️

ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerinted nem vagyok tisztába vele? Azért kérdeztem itt mert azt gondoltam valaki volt már ilyen helyzetbe és tudd segíteni!
ápr. 3. 12:08
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyilván fogok csinálni tesztet csak kiváncsi voltam más véleményre is mivel nekem volt egy vetélésem is kb 3 éve és nem nagyon jött össze a baba utána az akkori barátommal,és a meglévővel viszont lehet össze jött ezért is tettem itt fel a kérdést!
ápr. 3. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:

Aki volt ilyen helyzetben, az kb ugyanilyen felelőtlen mint te.

Ahogy a 6os írja, csinálj tesztet! Ha már ennyi napja késik, megbízható eredmenyt fog adni!

ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyilvan hasznosabb itt hisztizni idegenekkel akik jogosan írják, hogy te felelőtlen vagy. Már amennyiben nem akarsz babát, mivel a védekezes szót használtad...
ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!