Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen kezdtétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen kezdtétek szőrteleníteni magatokat intim területen?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy mikor elkezdett nőni akkor mennyi ideig hagytátok, vagy már elejétő kezdve borotválkoztok? 18/L

ápr. 3. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam mikor kezdtem.
ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 évesen már biztos, hogy szőrös volt az intim részem. Szörteleniteni 18-19 évesen kezdtem kihagyásokkal, de 20-21 éves korom óta rendszeresen szörtelenítem.
ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban ez nem érdekelt még,utána Gimis koromban.15 évesen ahogy nőiesedtem.Gyakran elszórakoztam vele,nem csupaszra ,hanem fazonosra,nézegettem a tükörben,hogy melyik a szexibb.Fiatalság bolondság na.. :)
ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, akkor volt először olyan kapcsolatom, ahol reális lehetőség volt, hogy más is látni fogja :)


Előtte a bikinivonalon belül természetesre hagytam, nem érdekelt különösebben

ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Már 14 előtt.
ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már nagyon zavart így akkor.
ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

heló!

ez amolyan perverzió kérdés. vagy tényleg lány a kérdező... és nem 30 fölötti férfi? :D

engem is izgat a nemiszőr.. na de.. NA

ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy pasi, aki aztán privátokkal bombáz mindenféle butaságokkal. Milyen dús,milyen kiterjedése van, stb...
ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
én még fiatalabb szőr fétises vagyok.. de remélem nem fogom ezt csinálnni később xd ( mondjuk már most itt lógok én is :OOO fck!)
ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7-8-9-es nem 30-as pasi vagyok. Megjöttek hozzám is az ilyen privát kérdések, valószinű, nem magamnak írtam. Azért érdekel, mert beszélgettünk b.nőkkel de az csak pár csajszi, én kicsit több lányt szerettem volna megkérdezni.
ápr. 3. 15:27
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!