Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nővé nevelés nálatok tabu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővé nevelés nálatok tabu? Akinek ez fétise/izgul rá, hogy alakult ki nálatok?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

A nőket kell nővé nevelni.

Ha egy pasi töketlenkedik, meg taviskodik akkor oldja meg egyedül.

ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
81%

Ez a kérdés a tabu anagrammája: buta.

Mégis milyen nővé nevelés? Miért van a címkék között a benőtt köröm? Mi köze az egészhez? Mi a jó ***###@*@#.!4?*# vagy kíváncsi??

ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A címke félrement automatikusan. A nővé nevelés létező dolog domináknál
ápr. 3. 17:36
 4/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Tehát az izgat, ha egy domina beöltöztet nőnek, kéri, hogy úgy viselkedj mint egy nő és hasonlók? Vagy pedig át is kell operáltatnod magad, hormonokat kell szedni? Nem tudom elképzelni ezt az egészet.
ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a domina rész lennék az egyenletben. Arról szól hogy a ffit úgy öltöztetném, paróka, smink, szőrtelenítés és ezzel aláznám
ápr. 3. 17:50
 6/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Ennyi? Lehet én vagyok perverz, de ez még annyira nem vészes. XD Sokkal-sokkal durvább dolgok jutottak eszembe, amikben tuti nem lennék benne.
ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem eléggé izgatna ha egy dominánsabb nő nevelne nővé
ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért izgató, mert kellemes kikapcsolódás. Jó érzés egy kicsit a másik oldalon lenni, hogy nem nekem kell dolgoznom a nőért, elég, ha csak "hagyom magam".
ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!