Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben?! 18/l

Figyelt kérdés
A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, és számtalanul szexeltünk már, ő vette el a szüzességemet is. Mindenre figyel, van rendesen előjáték, a szexet is nagyon élvezem, de egyszerűen képtelen vagyok elélvezni (hüvelyi orgazmus). Emiatt többször színleltem már orgazmust, ami nagyon bánt, de félek, hogy a barátom azt hinné, hogy nem elég jó az ágyban, így ezt muszájnak éreztem. Volt, hogy felhoztam, hogy magamnak is csak csikló orgazmust tudok csinálni + vehetnénk pár szex játékot, de hallani se akar róla, szerinte én ezzel őt lekicsinylem. Mit tudok tenni? Nagyon bánt már a dolog, hogy szex után az orgazmus hiánya miatt nem érzem magamat kielégültnek...

ápr. 3. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Hátha ennyire megrögzötten el akarod érni van egy rossz hírem.
ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Marhaság ez a szinlelés. A nők minimum felének nincs hüvelyi orgazmusa, de még 2/3-ot is szoktak mondani. Örülj hogy van valamilyen orgazmusod, és azzal foglalkozzál, az nem lehet elvárás hogy hüvelyi orgazmusa legyen a nőknek. Valojában a nők nemiszerve nem úgy alakult ki, hogy sima behatolásos szextől orgazmus legyen, mert a női orgazmusának nincs szerepe a megtermékenyítésben. Jelenlegi elfogadott tudományos nézet szerint, a női orgazmus csak azért alakult ki, hogy a nők saját maguknak tudjanak simogatással orgazmust okozni, tehát nem függ össze a férfi női szexxel.
ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!
ápr. 3. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod teljesen elengedni magad és nem bízol benne 100%-ban. Azért az is érdekes, hogy nem akarja hogy neked jó legyen, csak a saját magasztalása (hogy ő milyen jó az ágyban) érdekli......
ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából, csak régimódi szerintem..
ápr. 3. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem régimódiság. Fiatalok vagytok, legyen tájékozott, ne az egóját nézze, hanem olvasson utána annak hogy a női orgazmus többsége bizony nem behatolástól van. Látod, már nálad is elérte, hogy emiatt stresszelsz és kellemetlenül érzed magad, színlelsz holott a szexnek nem erről kellene szólnia. Pedig nem te működsz hibásan.

40n

ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókhoz még annyit tennék hozzá, hogy szerintem ott rontottad el az egészet, hogy elkezdted színlelni. Mert a pasi úgy gondolja, hogy neked márpedig jó és elég a behatolás, mivel úgy is van orgazmusod. Sajnos el kell neki mondanod, hogy színlelted, csak nem biztos, hogy jól fogja fogadni. 45F
ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Keress igazi ffit ez egy béna öntelt ,nagyarc....
ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Keress szeretőt
ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ha színlelesz sosem lesz jó! berögződik a rossz, azt hiszi neked jó. beszéljetek!
ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!