Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, aki borotválják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki borotválják a hónaljukat, de az intim területet nem, milyen indokból nem teszik azt? Esetleg kort is írhattok a válasz mellé.

Figyelt kérdés
ápr. 4. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a hónaljamon a bőr nem annyira érzékeny, simán bírja a heti 2-3xi borotválást de intim területen az egy alkalomnál is sebesedik, és nagyon irritált lesz. 25N
ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a partneremnek jobban tetszik,ha szőrös vagyok,viszont a hónaljam izzadós,onnan jobb leszedni
ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Intim területen nekem mindig kisebesedik és fáj, a hónaljamon pedig nem.


22/n

ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kipattog emiatt nem szoktam 19L
ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan azért csinálják ezt, mert a hónalj azért nyáron látszik bizonyos fazonú felsőknél, de télen is például olyanoknál, aki edzeni jár, vagy úszni, ott is észre lehet venni, hogy borotválkozik-e vagy sem. A szőrös hónalj pedig még mindig baromi nagy tabutéma a lányoknál. Csomó férfi undorítónak, természetellenesnek (lol) tartja, de sok nő is amúgy. Az intimterületek azért "intimebb" helyen vannak, azt tényleg csak a nő látja magán, meg a párja, ha van. Azzal kapcsolatban kevésbé nyilvánvaló, hogy valaki megfelel-e a társadalami elvárásoknak, vagy sem.

Én amúgy pont fordítva csinálom, az intimterületen borotválkozom, mert az tetszik nekem és az kényelmes, a hónaljszőrömet meg most direkt meghagyom afféle kísérletként, hogy kapok-e majd beszólásokat meg megbámulást érte :) Amúgy is világosszőke, nem túl sok szőrzetem van ott, és nehogy már ezen kelljen aggódnom, hogy emiatt ne legyek elég nőies, stb. Úgy érzem, ezt az utat ki kell taposnia valakinek, hogy mondjuk tíz év múlva a nőtársaimnak már ne kelljen ebben a szőrtelenítés-fasizmusban élnie, haha.

ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az 5. nek. Ma jó idő van,bikinit vettem itthon az udvaron és szőrös a hónaljam,meg az alsó két oldalán is kilátni a szőrt a combomnál,ja és a lábam sincs még leborotválva.beszélgettem a szomszéddal,láttam megnézi,de nem szólt semmit :)
ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!