Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utálom hogy ez a beteg dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom hogy ez a beteg dolog felizgat, mit tegyek!? Semmit se élvezek csak ezt

Figyelt kérdés
Évek óta tudom magamról hogy a szubmisszív szerep beindit, ezzel sosem volt bajom, az önbizalomhiányom mindigis megerősített abban hogy ez rendben van. Mostanra azonban dolgoztam az önbizalom problémámon, és dühös vagyok azokra az emberekre akik ezt szeretik de főleg akik a szubmisszív oldalról. Az is rátesz egy lapáttal hogy van egy nagyon közönséges és irritáló ismerősöm aki úgy gondolja hogy mindenről tudnia kell mindenkinek és nyíltan reklámozza hogy ezt szereti. Azt hittem legalább ebben kitunok de nem, olyan mintha ugyanolyan is lennék ezzel mint ő.

ápr. 4. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát magad utálod, amiért erre gerjedsz? Nem igazán értem miért akarnál kitűnni ezzel? Miért zavar téged, hogy más is szereti a sub szerepet?
ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sokkal többen gerjednek erre, mint gondolnád. Attól hogy van egy útált ismerősöd is köztük, még nem kell azonosulnod vele. Inkább adj lehetőséget rá, hogy kiéld.
ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, amin változtattál a külsődet illetően?
ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan vannak így, de ez magánügy, és nem normális hogy valakinek ez az egyetlen témája ráadásul amiket elmondott az nagyon sok volt hogy pl ágyon kívül is csinálják és így taszító volt erről a témáról hallgatni valakit.
ápr. 4. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad. Sima szexről is alpári beszélgetbi ennyi erővel
ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 igen, azt is annak találom ha valaki részletesen beszél róla legyen az bármilyen szexuális jellegű
ápr. 4. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélni kell róla, hanem csinálni.
ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj.
ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez izgat ilyen partnert keress akivel megélheted. Nagyon jó tud lenni. Mindkét oldalról tudom.
ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Még dolgozzál magadon pszichoterápián, hogy elmúljanak az életed megkeserítő blokkok
ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!