Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy leszbikus nőt ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus nőt ér szexuális erőszak, neki sokkal nagyobb trauma, mint egy heterónak?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy egy nemi erőszak mindenkinek trauma, mégis egy olyan nőnek, akit nem vonzanak alapjában véve sem a férfiak, mennyiben másabb?
ápr. 5. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy férfitól éri az a szexuális erőszak, akkor szerintem igen.
ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így érthetetlen.

Nincs ilyen hogy össze hasonlítjuk, mert nem lehet azt se kategórizálni hogy valakinek milyen trauma.

ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy egy kicsit nagyobb trauma és teljesen elundorodik a férfiaktól.
ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre csak az tudna válaszolni akit mind kettő ért.
ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem

Ha hetero akkor is ugyanolyan trauma

ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!