Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan pasitok aki szégyellte a farkát?

Figyelt kérdés
Mi miatt? Mit csináltatok vele h ez megszűnjön?
ápr. 5. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kirúgtam.
ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Én össze sem jövök ilyen hülyével.
ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Átlagos, kb 15 centis mérete volt, de elég vastag volt mellé. Egy ideje ismerkedtünk, amikor felhozta, hogy töltetne bele, mert vékony. Teljesen meglepett, mondtam neki, hogy ne vicceljen, teljesen tökéletes így. De teljesen rákattant erre, engem meg megőrített vele. Mert egy ismerőse tudja hogy hol meg hogyan kellene stb. Egy jó méretű, tényleg vaskos, esztétikus péniszt akart elcseszni. Nem tudtam elélvezni hüvelyi úton, legtöbbször magamnak kellett szex közben megoldani. Azt hitte gondolom, hogy majd ez lesz a megoldás. Szakítottam vele (többek között ezért is) és nyilván hozzám vágta, hogy biztos a mérete miatt. Fogyatékos néhány esküszöm.
ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert nem jut el odáig a kapcsolat.
ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt, de nem is tudnék együtt maradni olyan férfival, akinek komplexusa van a pénisze miatt.
ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb nem elégedett a méretével még annak ellenére sem, hogy látják ahogyan élvezem velük az együttlétet. Nevetséges…
ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!