Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a szextől mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom az első az lesz mindenki orvoshoz küld de előre leírom, hogy jelenleg is szakemberhez járok.

Gyerekkoromban hosszú ideig szexuálisan zaklattak és tartok kissé az intimitástól, próbálok nyitni de mégis megakadok ha szexre kerülne a sor.

28 éves vagyok de nem volt hosszútávú kapcsolatom mert nehezen nyíllok meg. Igaz volt valakim akivel le is akartam feküdni mert megbíztam benne de ő meg nem akart szexuálisan tanítgatni így elhagyott.

Jelenleg is van egy férfi akivel randizom de el sem mertem még neki mondani sem azt, hogy zaklattak sem azt, hogy tartok a szextől.

Mit tegyek, mondjam el neki? Vagy addig ne randizgassak míg lelkileg helyre nem jövök?



ápr. 6. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Te úr isten, elhagyni, mert nem "akar" tanítani, szánalmas! Szerintem mondd el valamilyen nyugodt körülmények között.
ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én akarnék tudni, ha ilyen partnerem lenne.

Nem tudom én meddig lennék türelmes, nem szeretek lyukas köröket futni, de az sokkal rosszabb lenne, ha félév, vagy 1 év hitegetés után közölné a lány, hogy ő még várni akarna.

ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem fél évet vagy egy évet akarok várni csak nekem mondjuk 1 hónap még kevés arra, hogy lefeküdjek valakivel.

Természetesen elmondom neki csak nem tudom mikor lenne jó a pillanat, hogy közöljem vele.

ápr. 6. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgetés közben, ha a szexre terelődik a szó akkor mond el neki!
ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ezzel semmi bajom nem lenne, ha amúgy minden más stimmel.
ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elmondanám én is, mert ez a részed, hozzád tartozik, így kell, h elfogadjon. Ő is biztosan másképp áll majd hozzád a szex közben. Persze mielőtt aktusra kerül sor, fontos, hogy magadban azért helyretedd ezeket a dolgokat.
ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Apránként add elő, szeletekben. Amikor felhozódik a sex, mindig elővehetsz egy kis morzsát. Ha tényleg ő az embered, szól majd, hogy az egész dolog előadását vagy el nem mondását rád bízza. Na, ekkor érzed is majd, melyiket tedd, de bármelyik is lesz, a döntésedet indoklással vele is tudasd.
ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkoromban hosszú ideig szexuálisan zaklattak és tartok kissé az intimitástól,



Ez borzasztó dolog és ne haragudj de hagyd a szex témát

Akivel ilyen történik az SOHA nem fog ehhez a dologhoz normálisan hozzáállni. Nem is lehet

ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8

Én nem így gondolom.

Ami történt megtörtént, tudom nem az én hibám volt és én szeretnék normális életet élni és fogok is idővel.

Szeretnék párkapcsolatot, családot és dolgozom is rajta, hogy egyszer ezek meglegyenek.

ápr. 6. 16:42
 10/15 Fulár ***** válasza:
73%

Ez a magánvéleményem.Ha én úgy állok egy lânnyal-nővel,hogy komolyan êrdekel és ha ezt az ő hozzáállása is tükrözi,vagyis megvan benne az akarat akkor bevâllálnám az egészet és megpróbálnék mindent megtenni,hogy elnyerjem a bizalmát és,hogy megtanulja elengedni magát és maga mögött hagyni a múltat.

Szerintem ezzel elég sokan vagyunk így de ez nagyon emberfüggő!

Ha az általad említett illető nem így ragálja le akkor se hagyd el magad mert előbb vagy utóbb meg fogod talâni azt akivel minden frankó lesz!

ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!