KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 19/L vagyok, viszont az baj...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Vmsgy.Evi kérdése:

19/L vagyok, viszont az baj ha tulsagosan is perverz?😅

Figyelt kérdés

Ez eleg viccesen hangozhat tudom.😅

De csak akkor amikor a baratommal vagyok. Ha nem vagyok vele akkor nem erzem ezt.

Pl. Ha a baratom reggel megcsinál hátulrol akkor utanna en meg siman birnam ha meg egy menet lenne. Neha van is ilyen mikor 2 menet van egymas utan. De a 2. Menet utan is egy 10p eltellik
majd ranezek a baratomra es teljesen beindit,aztan megint beindulok miatta. Hiaba volt elotte 2 menet. Aztan ha pl. Utanna is tortenik valami
mondjuk csak o elegiit ki engem akkor szinten egy 10-15p elteltevel megint beindulok. Egyszeruen a motorom nem all le😅

De hat Ƒt meg nem akarom teljesen lefulladztani. Meg 3 menetnel nem is bir tobbet. Ugyhogy lehet valami tulzott perverzio betegsegben szenvedek? Ɛt amugy ez nem zavarja viszont nekem ez kicsit erdekes h miert nem tudok leallniii. Szerintetek ez normi??



ĂĄpr. 6. 21:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
Ennyi idƑsem szerintem ez teljesen normális :)
ĂĄpr. 6. 21:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/35 anonim ***** vĂĄlasza:
94%

Az a baj fogalmad sincs arrĂłl, hogy mi a perverz.

Attól, mert sokat szexelnél, magas a libidód, még nem vagy perverz.

ĂĄpr. 6. 21:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/35 anonim ***** vĂĄlasza:
93%
Ebben semmi perverz nincs
ĂĄpr. 6. 21:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/35 anonim ***** vĂĄlasza:
55%
Csak feltĂŒnĂ©st szeretsz kelteni. De egy buta liba vagy.
ĂĄpr. 6. 21:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/35 Lazy Lover ***** vĂĄlasza:
95%
Ebben nincs semmi perverz max nagy a szexuĂĄlis Ă©tvĂĄgyad
ĂĄpr. 6. 21:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/35 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
Ez ilyen. Kapcsolat eleje Ă©s fiatalsĂĄg. Mikor rĂĄnĂ©zel Ă©s mĂĄr nedves vagy. Mi anno napi 5-6 menetet is toltunk a fĂ©rjemmel, mikor ennyi idƑsek voltunk.
ĂĄpr. 6. 21:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/35 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szerintem ez "normi".
ĂĄpr. 6. 21:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/35 anonim ***** vĂĄlasza:
80%

Emojik nĂ©lkĂŒl is megĂ©rtjĂŒk a kĂ©rdĂ©sed 😅


És igen, ez normi 😅😅😅

ĂĄpr. 6. 21:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/35 anonim ***** vĂĄlasza:
46%

Az nem lehet, hogy nincs orgazmusod?

Mert akkor "megcsinĂĄlhat" napjĂĄban tĂ­zszer is.

ĂĄpr. 6. 21:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/35 anonim ***** vĂĄlasza:
2%
Cukker vagy kĂ©rdezƑ ja Ă©s "normi. A negatĂ­v kommenteket meg Ășgy szrd le ahogy vannak, mert irigyek, mert nem Ƒk csinĂĄlgatjĂĄk a kis zsenge pipsid.
ĂĄpr. 6. 22:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!