Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért viszolyognak lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszolyognak lányok annyira a sperma nyeléstől?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, már páran beleélveztek a számba, de eddig nem volt rossz egyik sem. Semleges íze van, az állagával sincs baj. Akkor miért olyan nehéz a lányoknak lenyelni?

ápr. 7. 09:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 tényleg nem írtam le, de lenyeltem mindet és élveztem is.
ápr. 8. 08:23
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, szeretem, semmi undor nincs bennem (N)
ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen férfi ondója volt eddig finom, az övé édes volt, ellenben rengeteg jött,kb behánytam a lővelléseitől,de nyeltem szorgosan és realizáltam,hogy nagyon finom íze van.

Azért is nyeltem,annak ellenére,hogy irritált, mert hatalmasat élvezett,és hatalmas bók volt számomra az öröme.

ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Számomra semleges a sperma íze. Mindig lenyelem ha a számba élvez a párom, nekem nem nagy dolog, ő imádja és ez nekem is tetszik és izgat hogy ezzel örömet okozok neki.
ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rá bukok és nem engedem el amig a számban nem érzem a finom nedűt (N)
ápr. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Le szoktam nyelni, az más kérdés hogy szeretem-e, nem, de így nem kell takarítani a partnerem meg imádta eddig mindig és azt viszont szeretem látni.
ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13 vagyok, annyit hozzáteszek,hogy orálnál belőlem is folyik rengetef nedv, néha spriccel is kicsit. Nem szokott a partner problémázni ezen. Nekem kicsit kellemetlen,hogy ennek teszem őt ki, de ez ún. oda-vissza. :)
ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dehogy viszolyognak, szeretik.
ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%

5-ös

Te minek nyeled le, ha nem tetszik sem az íze, sem az állaga??? Csak a párod miatt? Akkor elég nagy önzőség tőle, hogy elvárja. Vagy csak simán örömöt akarsz okozni neki ezzel? Ilyen kompromisszumokkal nem jósolok hosszú jövőt a kapcsolatotoknak.

ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!