Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érzem, hogy állandóan eluralko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy állandóan eluralkodik rajtam a libidóm, mit tehetek, van ilyen betegség?

Figyelt kérdés

Állandóan érzem, hogy nagyon magasan van a libidóm, naponta többször kell maszturbálnom, de az sem elégít ki. A barátnőmmel, pedig szinte minden nap szexelülnk, vagy legalábbis leszop, de valahogy ez sem elég. Utána érzem, hogy kb 2-3 óráig jó. Aztán kezdődik előlről. Van, hogy észre veszem magamon, hogy nagyon nézem a lányokat az utcán. Erkölcstelennek érzem magam és nyomaszt ez az egész. Viszont, szinte mindig ilyen voltam. Mitől lehet ez az óriási szexuális feszültség? A sport és a munka nem igazán segít rajta. Sokszor a fáradtság sem. Lehet, hogy ez valami betegség?

Teljes mértékben szerelmes vagyok a barátnőmbe, mégis néha azon kapom magam, hogy a rosszlányokat nézegetem, ha vele pár napig-hétig nem tudok találkozni.

Gondoltam már rá, hogy lehet, hogy túl magas a tesztoszteronszintem, mert a hajam is kicsit ritkul.



ápr. 7. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hozzánk jöhetsz betonozni, lapátolni, talicskázni utána nem lennél olyan kanos...
ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a szexfüggőség létező dolog.
ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj ezzel, létező probléma.
ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd idővel csökken
ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Leszokóban vagyok néhány hónapja, de fejben baromira nehéz, mert állandóan beugrik a téma gondolati szinten. Viszont fizikálisan valamivel jobb már így, de attól félek, hogy majd egyéb szervi bajok jelentkezhetnek ezzel összefüggésben. Prosztata, meg ilyenek. (50 felett járok, eddig rendben volt minden, de az öregedés most már azért erősen kezd kopogtatni. Az utóbbi napokban már két újabb korombeli is ki volt függesztve a halottas táblára. Idővel elmúlunk ebből a világból.)
ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!