Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbe belemenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbe belemenne egy utcai prosti?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék képeket készíteni egy prostiról, szerintetek ha kifizetném neki az időt megengedi hogy fotózzam és pózoljon ?

ápr. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell kérdezni tőle telefonba. Eghyébként ha az arca nem látszódik könnyen lehet.
ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Pénzért bele.
ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem felismerhető, és ha nem töltöd fel sehová, ami jogellenes, bele..
ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz, nekem sikerült úgy vidit készíteni a szopásról, hogy nem fizettem semmit. Annyi volt a kérése ne látszon a tetkoja és az arca.
ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni vele.
ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért igen, de a nemjólányok oldalon is találsz olyan csajt aki engedi a videózást/fotózást (van ilyen opció, keresd eleve így).
ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
ápr. 7. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne rá esély, de meg fogja kérni az árát az is tuti
ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!