Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elhiszitek ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Hogy a fiatal generációnak nagyobb a pénisze? Általában a 16-25 éveseket mondják. Ugye az elég egyértelű, hogy magasságra elég sokat nőttek, a lányoknál is sokkal több a magasabb, mint a 30-40-es korosztályban.


Elvileg a korábban kezdődő pubertás kor az egyik oka.


ápr. 9. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Butaság, nem a kor kérdése hogy kinek mekkora farka van.
ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem
ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet benne valami
ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán lehetséges. Elég furcsa lenne, ha csak magasságra nőttek volna. Illetve meg kell nézni a mai 16-18 éves lányokat és a 20 évvel ezelőtti lányokat. Ja és a talp méret is nőt. Milyen sok tini lány szaladgál 40-42-es lábbal. A fiuknál már gyakori a 45+-os.
ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kor és nem magasság kérdése ez.
ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Úgy látom sok itt a kisfarkú idős ember :D. A lepontozás alapján.


Pedig teljesen logikus.


#5 Nem, de ha egy generáció alatt vagy ilyen hírtelen megnőt az átlag magasság, átlag talp hossz akkor szerinted más nem nőt? Abban igazad van, hogy nem feltétlen az összes 190 centis 18 éves szaladgál 20 centis pénisszel, de hogy átlagban nőt, arra afejem rá merném tenni. Elég sok női vélemény is alátámasztja ezt :)

ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nőtt az átlag

Csak sok kisfarkú próbálja tagadni

ápr. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges.Olvastam fórumokban idősebb és középkorú pasik méretéről és láttam pár fiatal,korombeli srácét,hát,nagyon nem azonos.Ugyanúgy ahogy más testrész,vagy a magasság az is lehet egyre nagyobb.Lány vagyok,42 es a lábam,anya mondta,hogy az ő idejében ekkora talpa egy lánynak sem volt,most meg egyáltalán nem ritka. L.
ápr. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanaz a szórás, lásd a sok farokméregetőt.
ápr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy valamiről megfeledkeztek. Jók az állítások. A férfiak és a nők is nőttek és lábuk is nagyobb.


De ennek az oka a nagyon magas ösztrogén szint. Ezért nőiesebbek a nők. De a férfiakra ez kedvezőtlenül hat. És erree bizonyíték is van. Elméletileg egyre többen küzdenek merevedési zavarokkal, egyre kisebb a termékenység stb. Meglepő lenne, ha az alacsony tesztoszteron, magas ösztrogén a pénisz növekedését eredményezné.

ápr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!