Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan érzés ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan érzés ami felülmúlja az orgazmus érzését?

Figyelt kérdés
szerintem létezik, szerintetek?
ápr. 9. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se, bár az őszinte szeretet lehet am jobb!
ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
56%
Jóllakottsàg.
ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy öttalálatos a lottón.
ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Fizetésemelés!
ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%

Motorozás :D ott sokszor érzem magam jobban lehet azért mert tovább tart vagy nem tudom .


A másik amikor a 17 órányi tömör szopás meló után leveszem az acélbetétes cipőt a lábamról... Az jobb mint az orgazmus .. sokkal .

ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elégedettség és biztonság
ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az orgazmus az egy szexuális érzés ami a kategóriát tekintve a csúcs, ezért nem össze hasonlítható egy lelki orgazmussal, ergo nincs ilyen.
ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%

Amikor egy nagyon viszkető testrészt megvakarsz az hasonlóan kellemes érzés. Régesrég ekcémás volt a lábam(bőralergia, szárazbőr, iszonyuan viszket)

Enyhén égető, kis fájdalmat okozo forró vizzel probáltam a viszketést elmulasztani. Ez azt eredményezte, hogy a viztől még jobban viszketett, de közben a forroság okozta fájdalom a viszketés ellen hatott. A két érzés együttesen orgazmushoz hasonló érzést keltett. Kb egy percig mintha egy gyengébb orgazmus lett volna. Úgy tudom, hogy a valódi orgazmus is, többféle érzés vegyes kombinációja az agyban.

ápr. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
A heroin ilyen.
ápr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Scream85 ***** válasza:
78%
Amikor annyira kell pisilni hogy már tényleg csak a szentlélek tartja bent, és végre elérsz a wc-re és kiengedheted :D
ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!