Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindig arra gondolok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig arra gondolok milyen lehet az osztálytársam farka, akkor meleg vagyok? 18f

Figyelt kérdés
Ő olyan erős meg sportos srác, mindig azon kapom magaom, mikor öltözünk az alsójánál nézem, ők úgy tudják hetero vagyok meg én is annak érzem magam, de neki bevenném

ápr. 9. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen meleg vagy
ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát pajtás ha arról fantáziálsz hogy lerépáznál egy pélót akkor minden vagy csak heteró nem 😅
ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Minimum biszex vagy.
ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emellett a nők is izgatnak szexuálisan, akkor biszex vagy.
ápr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez elég búzásan hangzik. Legyints egyet, haver, felejtsd el, egy finom punci és egy cickó sokkal izgalmasabb annál, hogy lemondj róla.
ápr. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Igy van

Ha farkak járnak a fejedbe, akkor homo vagy

ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább Bi.
ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, biszex.
ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kivanod akkor minimum bi. Ha csajok nem jonnek be akkor valszeg meleg. Minden esetre ezt csak akkor tudod meg, hogyha ki is probalsz valamit mert a te korodban siman lehet csak egyfajta kivancsisag amit kiprobalva rajossz, hogy megsem jo.
ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mert hogy eroszakos partnerrel akad ossze akkor szar lesz, de ha rendes fiuval akkor jo is lehet
ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!