Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok gáz ha egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz ha egy fiatal férfi epilátort használ?

Figyelt kérdés
Hónalj, intim terület.

ápr. 10. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem férfias!
ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. Nem értem azokat akik szerint ez nem férfias. Mi teszi nőiessé az epilálást?
ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eleve nem is értem azokat akik szerint epillálni gáz vagy nőies, ez szimplán csak a szőrtelenítés egyik módja, nem kell többet látni bele. Furcsamód senki se mondja egy nőnek mondjuk hogy borotválni férfias lenne, pedig ilyen kitekert, valóságtalan logika alapján az lenne.

Szerintem teljesen rendben van.

ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

En egyszer probaltam mindket helyen de leizzadtam mire nagyjabol meg tudtam csinalni, nem hiszem hogy van olyan ferfi aki ezt hasznalna rendszeresen. Amugy szerintem nem tul elfogadott ferfiaknal pedig ha az lenne akkor lehet ravennem magam de “titokba” nem eri meg.


22/F

ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Én évekig epiláltam magam mindkét helyen, meg minden mást is. De valóban ez a két hely az, ahol a legfájdalmasabb. De csak az első 2-3 alkalom fáj jobban, utána már nem annyira vészes ha rendszeresen csinálod. Egyrészt simán megszokható, másrészt ha 2-3 hetente rendszeresen megcsinálod, akkor sosem nő ki egyszerre minden szőröd, és ami kinő az is vékonyabb, így kevésbé fájdalmas. Gyorsabban is lehet végezni vele ilyenkor már.


Szóval ha csak emiatt gondolkozol a dolgon, akkor bátran ugorj neki.


F

ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!