Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kicsi az átlag pénisz?

Figyelt kérdés

Elméletileg 13-15 között van a méréses statisztikák szerint. Vagyis kb 14 centi. Ez az emberek nagyon nagy resze szerint kicsi. Elég csak ezt az oldalt megnézni. Szinte mindenki kicsiként hivatkozik egy ilyen méretére.


Miért nem alakult ki a 16-18 centis átlag?


ápr. 10. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Mert nagyon sokáig az asszonynak kuss volt a neve. Összejött egy férfival és vele maradt. A nagyszüleimnál még kb ez volt. A szüleimnél már lehetett válogatni, wokkal gyakoribb a szakítás, vallás.


Éppen ezért a mostani fiatal srácoknál már nem 14 centi az átlag. Sokkal inkább 16-17 lehet.

ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
1, ez aztán a párhuzam :D
ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Akik fiatalon sportosan élnek, ehhez szükséges módon táplálkoznak azoknak régen sem lett kicsi, meg ma sem.
ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#2 Mit nem értesz?
ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az átlagba az ázsiaiak is benne vannak. Én úgy hallottam hogy magyarországon 16cm az átlag.

Persze valószínüleg sokan lódítanak.

ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ezzel csak aza baj, amit te is írtál, hogy önbevallásos. A magyart ismerve meg csak azért is többet mond. Nem hiába nekünk elvileg messze a legnagyobb a környező országok közül.😂


Egyébként pl Németországban készült méréses statisztika van. Abból szerintem ki lehet indulni.

ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Meg az nem számit hiteles mérésnek hogy benyomod a csontig. Azzal már 2 centit lehet is nyerni. Úgy nekem is 18cm lenne.
ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" Elég csak ezt az oldalt megnézni. "

Ha te innen szerzed a tudást, nagy bajban vagy.

ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
#7 Az a hiteles mérés. Mert így kerülhető el a hiba. Hiszen egy 120 kilós férfinek 2-3 centivel biztos kisebb jönne ki, mintha 89 kilós lenne. Az emberek meg hiznak/fogynak.
ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 youngboy26 ***** válasza:
55%

@1 -s


Van az 19-20-21 cm a mai generáció tizenéves és huszonéves fiúknak.

És magasak, mint 170 cm.

ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!