Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18-23 éves lányok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-23 éves lányok, titeket zavarna ha megtudnátok, hogy a pasi, akivel randiztok korábban egy 40 éves nőt húzott?

Figyelt kérdés

De semmi komoly nem volt, és alapjáraton nem is Milf-hunter, csak ugye szexre könnyebb befűzni egy 40-es nőt, mint egy fiatalt,ezért használta egy ideig szexre.

25/F


ápr. 10. 11:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
81%
Engem inkább a "szexre használás, mert könnyebb egy 40-es nőt befűzni" típusú hozzáállás zavarna
ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
74%
Nem a tény zavarna,hanem ezek a szóhasználatok
ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
78%
Húzta, használta szexre... ez offos.
ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Miért, mi rázta meg jobban a kis virág lelkedet, hogy egy férfinak vannak kizárólag testi igényei is vagy hogy nevén nevezi a dolgokat?
ápr. 10. 11:47
 5/59 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem jonnek be olyanok akik anyámat is meghúznák mert annyira mindegy nekik bármi
ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
76%
Azzal is nevén nevezed a dolgokat, ha a "szexeltem" szót használod. Így csak megmutatod, ki vagy.
ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
75%

Remélem, a 18-23 éves már nem fogja engedni, hogy üríts bele.

Undorító vagy.

ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező ha te nő lennél mit szólnál hozzá ha valaki téged ürítésre használna mint egy wc csészét?
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
72%
Undorító vagy.
ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon gáz vagy kérdező minden téren. :D

Amúgy ha egy dögös 40 éves csajt dugtál volna, az még "menő" is lenne. De ezek szerint nem ilyen volt. :D

Szerintem elfelejtheted, hogy valaha is puncihoz juss, ha ez kiderül. Marad a marok marcsa. :D :D

ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!