Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha a szex és a szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a szex és a szerelem nálam kizárják egymást?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és szűz még. Mindig is nagyon vonzottak a lányok. (Mondhatni hatalmas szexuális töltöttséggel rendelkezem). Életemben idáig talán 3 lányba voltam szerelmes, de azok iránt soha nem éreztem olyan erőteljes szexuális vonzalmat, mint más lányok esetében.

Persze mindig hallottam (főleg lányoktol) hogy a szex a szerelemről szól. Akkor azt hittem csak ők gondolják így, de már egy ideje tapasztalom hogy a fiúk is osztják ez az álláspontot: Minél jobban szeretsz valakit annál jobban vonz szexuálisan. Nekem egyszerűen pont fordítva van, hiszen minél cukibb és aranyosabb egy lány annál kevésbé tudom elképzelni mindenféle "forró" helyzetben. Pedig voltam már halálosan szerelmes.

Persze még reménykedem hogy ez később változhat, de jelenleg úgy érzem kicsit defektes vagyok /:



ápr. 10. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nővel a szex és a szerelem nálam együtt jár de mivel bi vagyok így szex jöhet pasival is de velük semmi több nem érdekel 33/F
ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elképzelni kell fiacskám, hanem csinálni. Ez a te bajod.
ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Hat akiről nem tudod elképzelni azzal csinálni se fogod tudni szerintem
ápr. 10. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel en is igy vagyok. Eddig mikor szerelmes voltam, nem ereztem olyan nagy vagyat irantuk, viszont “random” emberek irant meg mar igen. Erre en is kivancsi lennek, hogy mitol van ez.

20l

ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szűz 18 éves fiúcskaként nem kéne erről filozofálgatni, mert talán örökre szűz maradsz sok plátói azerelemmel.
ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!