Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők/lányok hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők/lányok hány százaléka nyalt már puncit?

Figyelt kérdés
Több vagy kevesebb lenne, mint hinné az ember?

ápr. 11. 07:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

#4

Igen de statisztika nem mutatja azon nőket akik ezt letagadják mert mit szólna a család esetleg otthon a férj ha kiderül sztereotípiában élnek, és a társadalmi elvárásokat követik. Nagyon sokan vannak így. Így a statisztika torzít.

ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint a biszex hajlamú nők nagyobb része inkább a mellekhez és a fenékhez vonzódik.
ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
A statisztika azokat a férfiakat sem muatatja akik letagadják és adják a homofóbot álmenőt. Tehát a helyes válasz, hogy ugyanannyi amennyi a féfiak közül megkóstolta kíváncsiságból a f@szt.
ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13# ott a pont!


Sose fogjuk megtudni am😂🤣

ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha a szexualitást tényleg egy skálának tekintjük és nem vagy-vagy választásnak, akkor valószínűleg a full heterók és full homók külön-külön kevesebben vannak, mint a köztes skálán elhelyezkedők. És ez nem attól függ, hogy ki mit próbált ki, mert ahhoz azért két ember kell, az is elég, ha csak fantáziált már valaha róla.
ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kb 10%
ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én több elvileg hetero lányról tudom hogy volt már nővel…

Szóval több mint hinnénk

ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én több elvileg heteró fiúról tudom hogy volt már fiúval...


Szóval több mint hinnénk

ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!