Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kivel fordult elő, hogy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel fordult elő, hogy azért szakítottatok mert kiderült a párotokról a biszexualitása vagy a homoszexualitása?

Figyelt kérdés

Hogyan derült ki? Hogyan kezeltétek?

Kort és nemet írjatok légy szíves.


ápr. 11. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Velem ez fordítva volt, régen azért lettem kidobva, mert a volt pasim összejött egy másik pasival. Mások csak röhögtek hangosan rajta mikor elmeséltem, nekem abban a pillanatban egyáltalán nem volt vicces, és nagyon elszomorított, mert ez egy olyan dolog amin változtatni nem tudsz, és tudod hogy nem benned van a hiba, esélyed sincs hogy visszakapd valaha. Persze most utólag nem sajnálom már. Én a férfias férfiakat szeretem, jelen esetben valahogy elképzelhetetlennek tartom hogy kiderülne ilyen az illetőről, vannak ennek előjelei legtöbbször, ahogy itt is volt csak nem vettem észre, mert fiatal voltam. Egy igazi férfinak tutira nem kell a farok.
ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nők esetében vannak a manusos leszbik, azok ugye full melegek, és vannak a lányos leszbik, akik legtöbb esetben 99% biszexek és vagy mindkettőt szeretik, vagy csalódtak a férfiakban és azért annak nőkkel.
ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Az én pasimról soha nem gondoltam volna,hogy a saját nemére is bukik!

Jóképű,sportos testű,szőrös és eszméletlenül férfias külsőleg és belsőleg is!

1x korábban értem haza a melóból és elhinni is nehéz volt amit láttam!

Ráhasalva az étkező asztalra dugta a legjobb haverja!

20 perc alatt elköltöztem,nem vette be a gyomrom a látottakat

ápr. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Bőven van ilyen,mint amit a 3-as válaszban olvashattunk. Általában olyanokkal fordul elő, akikről az ember álmában sem gondolná..És olyanokkal teszi meg férfiként,akiről szintén megdöbbentő,ha kiderül !
ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!