Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szexet keresel, hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexet keresel, hányadik mondat után kérdezel rá?

Figyelt kérdés
Társkeresőn szexkapcsolatot keresek

ápr. 11. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kezdem.
ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn rögtön az elején tisztázni.

Személyesen meghívni egy italra a hölgyet és közben felhozni a témát.

ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem kérdezek rá mert minek? Egyértelműen érződnie kell a kommunikációból, s ha van fogadókészség akkor meg csinálni kell :) Az élő randira gyúrj rá, s hogy ott szimpátiát, bizalmat, vágyat ébressz ne arra, hogy a neten előre lelevelezz mindent.
ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig én a neten rá szoktam kérdezni a szexre. Mert csak akkor megyek el a nő lakására ha szexelni akar. Nem fogok én sétálgatni sem kávézni
ápr. 11. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ha ennyi energiát nem vagy hajlandó belefektetni keress egy prostit. Mert szerintem egyik nő sem hív egyből a lakására "előjáték" nélkül.
ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De igen, mert az elmúlt 7 hónapban 5 nő hívott el a lakására első találkozásra. Úgy, hogy előtte csak neten írtunk vagy telefonon beszéltünk. Más kérdés, hogy nem a legszebb fiatal csajok voltak. Hanem a 40+ és 50+ nők.

És nem keresek prostit mert ingyen is kapok nőt.

ápr. 11. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire vágod a témát minek kérdezel?
ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Akkor ezek a nők ennyit is érnek... remélem valami jó kis fertőzést összeszed tőlük...
ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 bro' ne legyél már ennyire élhetetlen! Ha egy nő áthív a lakására akkor igen sanszos, hogy nem az ógörög filozófiáról akar veled eszmecserélni 😂 (ettől az, hogy lesz elég szimpátia, vágy a szexhez még nem 100%, majd ott helyben dől el)
ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Az már előre eldőlt, hogy ha egy nő áthívott a lakására akkor ott szexeltünk. Nem helyben döntötte el a nő mit akar, mert azt tudta előre
ápr. 12. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!