Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A feromonok hatásában hisztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feromonok hatásában hisztek az embereknél is? Ez vezet a mosdatlan punci, fenék nyalásának vágyához?

Figyelt kérdés

#fenék #nyalás #mosdatlan punci
ápr. 11. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Én a magam részéről imádom (imádnám) a kb egy napos állapotú puncit és feneket. (Az alap higiénia persze alap)

Tudom, most jönnek a fujjogó, meg utálkozó hozzászólások, de ha mélyebben belegondolunk, a szeretett, kívánt nőnek mindene kívánatos.

Van a testnek egy bizonyos aromája, akit ez taszít, és görcsösen őrült tusolásba kezd a szex előtt, annak el kell mondanom, gondolja át, milyen a szexualitása.

Ezt a feromonok okozzák szerintem, az viszont lehet, nincs mindenkinek vevőkészüléke ehhez.

ápr. 11. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Hú geccc
ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tök normális dolog akkor ha frissen van mosva minden.
ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

pont nem erről va szó, de mindegy

ápr. 11. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hit kérdés. Persze el lehet hazudni a valóságot.
ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!