Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » To hogyan viszonyuktok ahoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

To hogyan viszonyuktok ahoz, ha a pàrotokat valaki más látja meztelenül, vagy hiànyos öltözetben?

Figyelt kérdés
Az én páromat nagyon izgatja, akár már gondolatban is, ha mások làtnak meztelenül, vagy félmeztelenül. Másoknál ez hogy van. A ti pàrotokat is izgatja? Vagy zavaró neki esetleg semleges?

ápr. 12. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, ha látják lengébb ruhákban, topless vagy akár teljesen meztelenül. Ha elismerő pillantásokat kap, az növeli az önbizalmát és megerősíti abban, hogy ne takargassa magát ott, ahol nem kell.
ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok a barátnőmre, tudom hogy sok pasinak tetszik!

Izgató hogy megnézik a strandon.

Járunk nudizni is.

ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sz.Árpád ***** válasza:
100%
Alapbol engemet izgat az ilyesmi, de a mostani baràtnőm nagyon szégyenlős, elmondàsa szerint 12 éves kora óta, őt senki nem làtta meztelen vagy félmeztelen rajtam kívül. De mostanàban is emlegeti hogy el szeretne menni nőgyógyászhoz, de csak húzza-halasztja, mert szégenlős nagyon... Viszont engemet ez mégjobban felizgat.
ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk szaunázni, ott mindenki lát mindenkit meztelenül, nem zavaró senkinek.
ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

De megismerkednék egy ilyen párral ahol a nő nem szégyenlős, és láthatnám lengébb viseletben :)

Nőnek elismerő, ahogy olvasom van pasi, akit ez izgat, és én is jól járnék :D

ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem is izgat,volt olyan barátnőm,aki kifejezetten szerette mutogatni magát.Nagyon bejött
ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Ha lenge ruhában van a párom, általában egy helyesírási szótárral szoktam eltakarni. Ajánlom neked is.
ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!