Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Két elélvezés között mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két elélvezés között mennyi időnek kell eltelnie minimum hogy ne legyen káros?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne káros?! 🤣
ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
6 nap éjszaka
ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát azt mondták a túl sok az káros, és ne csináljam gyakran

6 nap? azt nem hiszem el azért, annál mindenki gyakrabban csinálja szerintem, van aki naponta is

ápr. 12. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Volt, hogy 6x elélveztem egy éjszaka alatt. Semmi bajom nem lett! xd
ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy este alatt azért ezt nem hiszem el...
ápr. 12. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát pedig hidd el mert én is csináltam már 5x egy nap. De a 3x-i alkalom se ritka. Nem mondom, hogy mindig,de voltak rá példák. Vagy úgy is volt, hogy el mentem,de mivel nálam nem ritka, hogy élvezés után nem lankad le hanem ugyan olyan kemény így több is össze jön egy alkalommal.
ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Semennyinek. Ha el tudsz menni egymás után lelankadás nélkül, örülj neki
ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor csak hétvégén tudtam találkozni a barátnőmmel az egész hétvégét vegigszexeltük. Csak aludtunk, ettünk és szexeltünk mint a nyulak
ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha itt most szexről beszélünk, akkor annyit lehet, amennyit a pasi bír. Ha önkielégítésről beszélsz, akkor a károssága nem ott van, hogy ettől megbetegednél, hanem hogy később rendes szex közben lehetnek merevedési problémáid, inkább pszichés alapon. De ez is olyan, hogy valakinél előfordul, valakinél meg nem.
ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!