Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők közt van aki testre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közt van aki testre, arcra, szájba élvezést kifejezetten igényli és kéri?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

ápr. 12. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arcra nem. Testre, szájba jöhet.
ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szájba szeretem a legjobban. Párom is élvezi. Így nálunk szinte mindig a számban élvez el.
ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam kérni,ha olyanom van...
ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasikent kifehezetten igénylem a szájba elvezést (adnu) sajnos mostanaban nincs benne részem. Gindolom a másik oldalon a hölgyeknél is van akit izgat és szereti
ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, több olyan partnerem volt már aki a végét kimondottan szájba kérte, ill. swingerben is találkoztam olyan hölggyel aki a gangbang végén ragaszkodott hozzá hogy meglocsolják :)
ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm (régóta együtt vagyunk) mindig szájba kéri már az elejétől. Elmondása szerint imádja az ízét, le is nyeli mindig. Számomra ez nagyon izgató, és kényelmes is, mert nem kell után semmit takarítani, mosakodni, stb. És nagyon jó érzés, hogy tényleg imádja a farkam. Néha engedi a kedvemért, hogy menjek el a cicijére vagy az arcára, de következőnél megint mutatja, hogy a szájába kéri. Ilyen szempontból elképesztően szerencsés vagyok.
ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindet szeretem. Egyszerűen nagyon izgató.
ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt kerni.
ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Arcomra számba nagyon szeretem. De már nem kell kérnem. 27L
ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!