Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelentene neked azt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentene neked azt ha valaki 97%sub -nak nevezné magát?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
3% nem sub.
ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem teljesen sub.
ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy van akarata, elképzelése, önállósága.
ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi mert akinek eddig mondtam az azt hitte, hogy azt jelenti ezt, hogy szinte semmi az ami nem sub.

Emiatt nem tetszik a név mert az nem jól név amit el kell magyarázni.

Itt viszont háromból három értette...

ápr. 12. 14:54
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Egy jó subnak is van mind3.

Nem attól jó egy sub, mert fejet hajt minden hülyeségre.

Nekem is volt olyan subom aki azt hitte a BDSM arról szól, hogy a domináns azt tesz a subbal amit akar és ezt a subnak EL KELL SZENVEDNIE!

Fogalmuk sem volt a BDSM 3 ágával és részeivel. A lelki oldallal főleg nem voltak tisztában. Bevallom nagyon sokáig én sem ismertem ennyire mélyen a témát.

ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel sincs gondom ha mind a két fél így áll hozzá, bőven lehet valaki száz százalék sub, csak épp ha én hanem vagyok az akkor ne higyenek annak...
ápr. 12. 16:11
 7/22 anonim ***** válasza:
És tudnád definiálni miért pont 3% és az a 3% miben nyilvánul meg?
ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Van erről egy vicces videóm amit szívesen elküldök e-mailben de nem értek hozzá annyira hogy hogy rakjam föl úgyhogy mindenki megnéztesse.

Tehát ha megírod az e-mail címed privátban elküldöm a videót és én köszönöm meg elsőnek hogy ha beraksz ide egy linket ahol más is megnézheti.

ápr. 12. 16:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Küldtem emailt, érdekel a videód erről.
ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sub, de 3%-ban fenntartja a jogot, hogy a műdomocskáknak határozottan ajtót mutasson 😂
ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!