Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak valójában szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valójában szeretik a kihivó/”prostis” kinézetet?

Figyelt kérdés
Most főleg a férfi tagokat kérdezném, sokatoknak bejön ha egy lányon nagyon magas sarkú cipő, sok smink és sokat mutató ruha van? Mert nekem vegyes tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban annak ellenére hogy szeretek hasonlóan öltözni, várom a véleményeket,y nyugodtan irjátok meg:D

ápr. 12. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, csak nem az utcán van ennek a helye, hanem a hálószobában.
ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Buliban, partyn ok, akkor kifejezetten. De utcán csak annyi, hogy " megdungám". Ellenben egy szórakozó helyen kifejezetten az ilyen csajokra mozdulok rá. Szóval: igen.
ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Én igen
ápr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A sok sminket nem szeretem, inkább a természetes megjelenés jön be. A keveset takaró, szexi ruhák és a tűsarkú nagyon bejön, beindítja. a fanzáziámat. Szeretem ilyenben látni a páromat és más lányokat is.
ápr. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mikeXxX ***** válasza:
52%
Azèrt mert valaki szexis mèg nem feltétlenül Ribi is nekem tetszik ha így nèz ki a nő de ennek ellenére nem egy rib@nsz pusztán èlvezi a figyelmet csak . 44f
ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Onnan látszik, hogy klassz belevaló a csaj! Aki meg finnyáskodik az vegyen el egy apácát.
ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!