Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is csinál/érez ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinál/érez ilyet?

Figyelt kérdés
Randiztam valakivel néhányszor. Már igazából az első randinál sejtettem, hogy külső jegyeiben (itt nem csak a konkrét kinézetére gondolok, hanem megnyilvánulások, megjelenés stb.) nem hiszem, hogy igazán "megfelelőnek" tartom. Viszont jól éreztem magam vele, a személyiségét érdekesnek találtam és persze nagy magányomban értékeltem, hogy úgy tűnik komolyan érdeklődik. Mivel közben folyamatosan beszélgettünk, halogattam, hogy nemet mondjak még végül lett belőle néhány alkalom. Idővel az illető haladt előre a dolgokkal. Volt csók. (ami egyébként minden ellenérzést meghazuttolva kellemes csalódás volt.) Aztán következő alk.többet is szeretett volna és valameddig el is mentünk. (nem feküdtünk le, meg nagy dolgokat nem kell elképzelni,mert idővel leállítottam, hogy nekem ez még korai, de azért valameddig.) A lényeg az, hogyha én már igazából tudtam, hogy nem akarom, akkor miért éreztem úgy, hogy nem mondhatok nemet. Senki sem kényszerített. (És ez már nem az első ilyen eset.) Most benne vagyok a sűrűjében, mert szegénynek még meg kell mondanom, hogy nem szeretném folytatni, másrészt picit rosszul is érzem magam amúgy is. Mikor hazafelé sétáltunk az utcán, mint kb. már egy pár, kifejezetten prosztón viselkedett, azt éreztem, hogy remélem nem jön most szembe egyik ismerősöm sem. Ekkor már tudatosult bennem, hogy biztosan nem akarom, de nem tettem semmit, tehát a srác abban a hitben van most, hogy ebből valószínűleg lesz valami. Kérdésem a következő. Más is tesz-e úgy egyfajta belső kényszerből, mintha még akarná, mikor már tudja, hogy nem? Rosszul érzem magam. Se vele se magammal nem voltam korrekt,de úgy éreztem képtelen lennék egyenes lenni. Érdemes lehet erről pszichológussal beszélni, vagy pedig túlreagálom? (harmadik randi volt)

ápr. 13. 02:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*képtelen lettem volna. Mostmár majd mindenképp megmondom neki, de bármennyire is kínos, írásban lesz csak bátorságom így is.
ápr. 13. 02:33
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Előfordul ilyen bárkivel. Nem kell mondtani semmit ha kínosnak érzded. Ha meg megmagyaráznád, akkor csak annyit mondj, hogy még sem. Bocs, hello!
ápr. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Talán azt gondolod, hogy nem illik hozzád, miközben megkedvelted. Azon izgulsz, hogy meglátnak együtt, egy nem hozzád illő sráccal? Itt inkább arról lehet szó, hogy van egy kisebbségi komplexusod - amin pszichológus tud segíteni -, és ez miatt feltétlenül olyan párra van szükséged, aki miatt csodálni fognak az ismerőseid.
ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem veszed rossz néven, mert nem annak szánom, de szerinem ez nem egészséges. Arra gondolok, hogy nem mersz nemet mondani. Ezen esetleg érdemes lehet dolgozni egy picit.


Én ha valamit nem akarok és megtehetem, hogy nem teszem, akkor nem teszem.

Illetve egyszer (pont amikor elvesztettem a szüzességem) amikor lefeküdtem egy sráccal, amikor elérte a méhszájam az fájt. És tudtam, hogy az fáj, de egyszerűen valamiért képtelen voltam kinyögni, hogy kevésbé tolja be. Pedig simán szólhattam volna neki, mert tök figyelmes volt, tudtam hogy az fáj, de csak annyi jött ki a számon, hogy lassabban. Mondjuk mentségemre szóljon, hogy nagyon kívántam őt, nagyon a pillanatban voltam, szürreális is volt, mert nem gondoltam, hogy megfog történni és valahogy az agyam sem funkcionált rendesen:D De nem azért nem szóltam, mert nem mertem.


A sráccal meg mindenképp zárd le. Ez úgy korrekt.

ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!