Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem áll fel szexnél, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel szexnél, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egeszen addig a pillanatig rendesen kiszakad a nadrágbol aztán amint leöltözünk nulla

Most megbeszéltük csajommal segit nekem de mi lesz ha menet közben visszamegy? Ez a legnagyobb félelmem



ápr. 13. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Rà stresszelsz a szexre
ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mit kell ezen stresszelni? Mikor lelankad, akkor a szájával szépen állítsa fel, és kész. Nem kell gombnyomásra végig kemény legyen. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor kár is együtt lennetek.
ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 azt hittem en is hogy ennyi a baj mert nem akarta

De azota addig gyozkodtem hogy megtette és tovabbra se semmi

Addig a pillanatig tenyleg full kemeny mire odaerunk meg semmi..

ápr. 14. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő az első neked, vagy már előtte is szexeltél, de csak most jött elő a probléma? Az a baj, hogy mostmár annyira rástresszelsz, hogy tudatalatt is izgulsz, mi lesz ha nem áll fel, és attól is lelankadsz, ördögi kör.

Nekem is régebben voltak ilyen gondjaim, hogy nem tudtam fenntartani a merevedésem, csak folyamatos izgatással (bár nálam a sok recska miatt), és emellett punciban hamar el is sültem. Nálam ami segít mindig mai napig is, 1-2 pohár bor szex előtt, segít ellazulni, kicsit romantikus is ha a pároddal iszom, és tovább bírom is tőle. Ha pedig vörösbort iszol, az még fel is pezsdíti kicsit a vérkeringésed.

ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem vele lenne az elso

És mar 2x megprobaltuk

Ugyanaz lett a vege

Addig kemeny vagyok mig bele nem kéne tenni

És utana semmi

ápr. 14. 16:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan gondolat hogy talan azert mert van hogy egy oraig csak nyulkalunk egymashoz ruhan kivul és hogy mondjam eleg sok minden kijon belolem (nem a gheci hanem ami elotte van) és aztan ugymond kifogyok.. hogy ez mennyire valid?
ápr. 14. 16:48
 7/9 anonim válasza:
Érdekelne engem is
ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6


Semennyire.

ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat egyenlore elkonyveltem magam szarnak

Aztan majd lesz vmi

ápr. 15. 07:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!