Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég vesztettem el a barátommal, szerintem kb. csak 6-szor csináltuk eddig, mivel az első pár alkalom eléggé fájt, így inkább más utat választottunk az együttlétre. Ő is velem vesztette el, így termeszetesen sem ő, sem én nem vagyunk tapasztaltak. Magát az együttlétet inkább lelkileg élvezem mint fizikailag, nem tudom ennek mi lehet az oka ugyanis az előjátéknak rengeteg időt szentelünk és mindent mást nagyon jól csinál, könnyen eljutok az orgazmusig. Az ujjazás még olyan talán amitől nem tudok elmenni, egyszerűen nem értem mi lehet ennek az oka mert nagyon vonzódok hozzá és mire eljutunk odáig már tényleg nagyon kívánom.

Kérlek titeket mellőzétek az olyanfajta megjegyzéseket hogy a barátom egy pancser és keressek inkább egy tapasztaltabb férfit.Természetesen vele is beszéltem már erről, ő pedig nagyon figyelmes és türelmes.Esetleg van valaki aki volt hasonló helyzetben és van tanácsa hogy mit tehetnénk? 20/L


ápr. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak időre van szükséged, nincs veled/veletek baj. Az első hónapokban én sem élveztem.
ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Változatosan, más pózban, más helyen, nem előre tervezve mint egy filmnézést a tv ben, hanem random, akikor úgy érzed. Mindig tegyetek bele egy kis pluszt. Mert ahogy mondják, a változatosság gyönyörködtet!
ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de mit érzel pontosan? Már ne haragudj de nem írod le, hogy miért nem élvezed.
ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, az is lehet, hogy valami hatalmas dolognak képzelted el a dolgot, és nem olyan lett. Nem ritka ez nálunk fiúknál sem, én is valami nagyon csodálatos dolognak képzeltem el a puncit szüzen, az is, félreértés ne essék, de a legelső alkalom után ürességet éreztem, egyáltalán nem olyan, mint amit én képzeltem. Még össze kell hangolódjatok, és remélhetőleg nem arról van szó, hogy méretügyileg nem passzoltok, és azért nem élvezed.
ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!