Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordult már veletek hogy túl közel került, esetleg hozzátok is ért másvalaki farka véletlenül? Pl.öltözőben. Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés
Tegnap uszodában voltunk. Épp a cipőmet fűztem be, mikor előttem megállt egy pali a szekrényénél. Ahogy felnéztem, hirtelen egy hatalmas húsfarok csüngött előttem ijesztően közel. Paráztam ha kicsit bemozdul, fejbevág vele! Szerencsére nem lett baj! Mindenesetre furán éreztem magam.
ápr. 14. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Húha, hát ilyen durva épp nem volt, de olyan igen, hogy táborban egy ágyban kellett aludnom egy másik sráccal, és reggel arra ébredtem, hogy a seggemnek nyomta az álló farkát.

Hármas szexnél már volt olyan, hogy a másik farka összedörzsölődött az enyémmel, miközben a csaj izgatott minket, de mondjuk az más szitu volt, de fura volt az is nagyon.

ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Házibuliban mosdóban voltam és egy elég ittas srác berontott, hogy bocs de nem bírja tovább és konkrétan odaállt mellém hugyozni. Ez volt a legközelebbi
ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvásnál, pisilésnél, zuhanyzásnál volt ilyen. De én bi vagyok, szóval cseppet sem zavar az ilyen 😀
ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!