Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegyem meg, vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem meg, vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez a megfelelő kategória e ennek a dolognak, de egy kis köze van hozzá.

Van egy lány ismerősömöm, aki régebben árulta +18-as képeit, videóit (és magát is) egy hirdető oldalon. Mikor láttam a hirdetést, még nem tudtam, hogy ő az, csak miután írtam neki, és érdeklődést mutattam a hirdetés után. Nem akartam venni, csak mégis kíváncsi voltam, hogy mi mennyi lenne. Akkor küldött pár képet "ízelítőnek" és ott tudtam meg, hogy ki is ő valójában. Természetesen nem saját nevével, hanem más nevet (Fanni) használva. Ő nem tudja, hogy én ki vagyok.

Gondolkodom rajta, ha legközelebb találkozok vele, úgy köszönök neki, hogy szia Fanni.

Szerintetek, hogy fogadná?

Vagy inkább ne tegyem meg?


ápr. 14. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy zavarná. Aki árulja magát meg a képeit…
ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd meg, hadjad, ki tudja mi okból csinálja ezt
ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne?

Ha megvannak a képek akkor mondhatod neki hogy amúgy ismered.

De zsarolni eszedbe se jusson mert eléggé vastagon fog a ceruza ilyenkor...

ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutott zsarolni.
ápr. 14. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnézném a hirdetéseit a csajnak.
ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem hirdet. :(
ápr. 14. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért csak vannak lementett képeid.
ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy milyen viszonyban vagytok, de biztosan kellemetlenül érezné magát, ha tudatnád vele, hogy tudod, mivel foglalkozott. (én is csináltam hasonlót, ha megtudnám, hogy valaki tudja, nem túl szívesen találkoznék az illetővel utána)
ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!