Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lánnyok mit gondoltok pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok mit gondoltok pénzért való szexről? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

ápr. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

adott élethelyzetben beleférhet

23/l

ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

nos, elég friss a tapasztalat. tegnap felregisztráltam a puncsra sugarbabyként (kamuprofil). Azt mondom kb 80% az öreg fószer, vagy a nagyon csúnya kövér pasi. De van a maradék 20%, 30-as, jóképű, és nagyon gazdag. Akivel leálltam dumálni olyan volt figyelj, hogy ingyen is dughatna. Heti 1-2 alkalomra lenne igénye, csak szex és 100.000 Ft-ot fizetne érte. Ha 2xer jönne, az már 800.000 Ft havonta. Úgy, hogy bejön a pasi. IT vállalkozó, 35 éves :D

Hát komolyan elgondolkodtam. Egyébként csak érdeklődés szintjén regisztráltam fel, itt hallottam erről az oldalról. Kíváncsi voltam a választékra. Leginkább amúgy az érdekelt, hogy mivel keresnek ennyi pénzt, mivel foglalkoznak :D mert én is vállalkozó vagyok. Ki is faggattam a legtöbbet :)

Elmúltam 30, szóval nyilván nem fogok, de lehet huszonévesen belementem volna. Bár akkor még nem volt ekkora szexuális étvágyam, mint most :D Most meg azért fájna az önérzetemnek. Ennyi idősen már magamnak szeretném megteremteni az egzisztenciát. De amúgy elképesztő, hogy sokan ilyen 50-100 millás éves jövedelemre tesznek szert kishazánkban. Persze mind vállalkozó.

ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: valószínű ő is kamu volt, mint te.
ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3, őszintén szólva én is ebben reménykedem, mert túlságosan fájna, hogy mit hagyok ki
ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Azon az oldalon nem csak a 10/10 egyetemista lányoknak van esélye?:(
ápr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Ésszerű elvarasokkal egyebkent bizonyára megéri a lányoknak.

En fent vagyok a puncson , idősebb vagyok de jo karban😁.

Volt tobb partnerem .

Vannak akik nagyon el vannak szállva maguktól, buták is, de vannak akik normalis egyedulallo lanyok, vagy egyetemisták.Persze kamus hülyék is...

Ja ,én ffi vagyok

Sok szep elmenyem van

ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2, azt nem tudom hogy egyetemista kell-e vagy sem, de biztos, hogy nagyon fiatal és nagyon csinos lányoknak van leginkább esélye szerintem. Mint mondtam én kamuprofillal regisztráltam fel, 30, vagy 30 felett szerintem nincs esély. Bár mondom, a 80% 50-60 feletti papika, akik nincsenek jó karban, náluk fiatalabbaknál is sok a csúnya, elhízott. Lehet, hogy ők lejjebb adnák a szintet, csak kapjanak ingyen p...cit.

Talán az egyetemista azért lehet fontos, mert amúgy sokan leírták, hogy intelligens lányokat keresnek, sokan közös programokra utazásra, nyilván azért nem árt, ha tudnak velük beszélgetni. De van, aki csak szexet akar, annak meg bőven elég ha valaki jól néz ki.

ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* mármint NEM INGYEN P...ezt nem tudom miért írtam XD
ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!