Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elegitsek ki tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elegitsek ki tapasztalatlankent egy tapasztalt lanyt?

Figyelt kérdés
Van erre egyaltalan esely? En 24 vagyok, de eletemben csak 1 lannyal voltam, vele is csak 2x es ezek nem voltak tulsagosan mely dolgok,nem tanultam belole semmit, szinte ugyanaz mintha szűz lennek. Viszont imserkedem egy lannyal, aki elegge célozgat arra, hogy ideje lenne mar valamit összehozni, viszont félek, mert o neki mar nem egy párja volt es igy valószínűleg elegge tapasztalt ilyen teren es a parjai is nyilvan azok voltak. Szoval nem merek lepni, mert tudom, hogy benazni fogok, de tenyleg barmit megtennek, hogy jo legyen neki, mert kedvelem őt, csak nem tudom mit tegyek. Valami otletek?
ápr. 15. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyél határozott annak ellenére is, hogy fingod sincs a dolgokról. Hidd el, javarészt ennyin múlik. Általános recept úgy sincs, mert van amelyik lány ezt szereti van amelyik meg azt. Ha nem kérdezgeted másodpercenként, mit szeretne meg hogy szeretné meg ez így jó-e neki, akkor oké leszel, csak tedd azt, amit az ösztöneid akarnak, ne agyald túl. Meg ő sem úgy lesz ott, mint egy darab bot, valamit fog csinálni. Lehet a végén majd levonja a következtetést, hogy kicsit bénáztál, de ez nem lényeges.

Először csak szépen menj végig rajta tetőtől talpig, majd középre visszatérve, kényeztesd, aztán ott majd adja magát, meg érzékelni fogod, mire, hogy reagál.

ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ösztön megoldja.
ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
1.feminista vagy?vagy femipista?a csávó nyalja végig a nőt a talpától a hajáig,azér az is bekapja majd a makkját a fijúnak?mondjuk sok krapek direkt azért fizet prostiknak hogy kinyalja belőlük amit fél órával azelőtt egy tróger bűnöző belerakott
ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom eldönteni, hogy a hármas kommentelő gondolkozott mielőtt posztolt volna vagy csak írt valamit.
ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!