Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire elfogadott fétish?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadott fétish?

Figyelt kérdés
rajtam kívül más is aki szeret gumiban lenni? Arra gondolok, hogy ha nem dugtok éppen akkor is viseltek gumit. Nyílván higiénia megfeleltsége mellett.

ápr. 15. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez egy fura fétis, zokniban zuhanyozni kategória.
ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogos de dugni gumi nélkül az igazi nyílván én is úgy szeretem. De ha csak vagy munkában vagy városban akkor benne lenni persze azt se huzamos ideig
ápr. 15. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi jó ebben, de te tudod.
ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha… és mégis hogy nem csúszik le?
ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ilyen vagyok.
ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es úgy nem csúszik le hogy van akkor hogy alap állapotban nem tud lecsúszni
ápr. 15. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire se taszito. a csajoknak se lenne gáz, inkább örülnének hogy magadon hagyod
ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne használt gumira gondolj. Nem azt hagyom magamon. Hanem teljesen új. Használtat én sem hagynék magamon hogy belerohadjon :D
ápr. 15. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!